Суддя Оберемко, який загрожував даішнику зброєю, відсторонений

d1842e2-oberemko-300x227Вища кваліфікаційна комісія суддів України у середу, 25 березня, на своєму засіданні розглянула та задовольнила клопотання Генерального прокурора України про відсторонення судді Макарівського районного суду Київської області Владислава Оберемко терміном на два місяці.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби ГПУ.

"Генеральний прокурор України звернувся з відповідним клопотанням до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України відносно судді Оберемко у зв'язку з розслідуванням кримінальних проваджень, в яких йому повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 345 (погроза щодо працівника правоохоронного органу), ч. 1 ст. 129 (погроза вбивством), а також ч. 4 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 1 березня співробітники ДАІ зупинили позашляховик "BMW Х-5", за кермом якого перебував суддя Владислав Оберемко, через порушення ним правил дорожнього руху. Під час оформлення протоколу суддя погрожував пістолетом інспектору ДАІ, а також журналісту, який знімав інцидент на камеру.