Порошенко хоче скоротити кількість працівників СБУ

Фото: sled.net.ua

Фото: sled.net.ua

У Верховній Раді зареєстровано законопроект президента України Петра Порошенка №2472 «Про внесення зміни до закону «Про загальну структуру і чисельність Служби безпеки України».

Згідно з текстом законопроекту №2472, оприлюдненого на сайті парламенту, передбачається затвердити загальну чисельність Служби безпеки України в кількості 27 тис. осіб, в особливий період (крім періоду дії воєнного стану) – в кількості 31 тис. осіб, а на період дії воєнного стану – у кількості згідно з мобілізаційним планом України на особливий період.

У пояснювальній записці зазначено, що законом України «Про загальну структуру і чисельність Служби безпеки України» затверджена загальна чисельність СБУ в кількості 31 50 тис. осіб (зі змінами, внесеними законом України від 27 березня 2014 року).

«Разом з тим, названим законом не вирішується питання чисельності Служби безпеки України в особливий період. У зв'язку з цим виникла необхідність у законодавчому визначенні загальної чисельності Служби безпеки України у мирний час, в особливий період (крім періоду дії воєнного стану) та врегулювання питання про чисельність Служби безпеки України на період дії воєнного стану», – пояснюється в документі.