На Хмельниччині два роки розкрадали військове майно

Фото з сайту

Фото з сайту

У будинку військовослужбовця, який проходить військову службу на Хмельниччині, правоохоронці виявили значну кількість зброї, боєприпасів та іншого військового майна.

Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури Західного регіону України.

«Ця подія набула широкого суспільного резонансу і завдяки проведенню ряду спланованих та скоординованих дій військовою прокуратурою Хмельницького гарнізону з військовою службою правопорядку у Збройних силах України було розпочато кримінальне провадження за фактом викрадення військового майна службовцями військової частини, у якій проходить службу згаданий військовослужбовець», – йдеться у повідомленні.

Зокрема, встановлено, що впродовж 2014-2015 років ці службові особи для особистого збагачення вносили до офіційних документів завідомо неправдиві відомості та складали підроблені документи щодо фактичного стану та видачі військового майна.

Таким чином, правопорушники виводили військове майно з володіння держави на власну користь.

Відомості про вказані кримінальні правопорушення внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 366 та ч. 2 ст. 410 Кримінального кодексу України (службове підроблення, викрадення військовослужбовцем військового майна).

Процесуальне керівництво в кримінальному провадженні покладено на військову прокуратуру Рівненського гарнізону Західного регіону України, якій передано провадження за підслідністю.