Виявили корупцію під час оформлення перепусток в зоні АТО. У полковника СБУ знайшли 120 тис

Фото:newsradio.com.ua

Фото:newsradio.com.ua

14 березня 2015 року Головна військова прокуратура за матеріалами Служби безпеки України розпочала кримінальне провадження за фактами вимагання та отримання окремими службовими особами правоохоронних органів неправомірної вигоди за оформлення перепусток на право переміщення через пункти контролю в’їзду-виїзду з тимчасово неконтрольованої території Донецької області.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області.

19 березня в результаті проведених слідчими Головної військової прокуратури та співробітниками СБУ заходів «на гарячому» після одержання неправомірної вигоди за оформлення чергової партії перепусток затримано керівника координаційної групи при одному з секторів Штабу антитерористичної операції полковника Служби безпеки України.

Під час слідчих дій у службовому кабінеті та за місцем тимчасового проживання затриманого, окрім предмету хабара, вилучено ще понад 120 тис грн.

Краматорським міським судом 21 березня 2015 року задоволено клопотання Управління нагляду за додержанням законів об’єднаними силами антитерористичної операції Головної військової прокуратури та обрано вказаному високопоставленому військовослужбовцю запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Корупційна схема незаконного збагачення знищена, вживаються заходи для встановлення та притягнення до відповідальності інших її учасників.