В Одеському університеті пройшло «люстраційне» опитування

Люстрація 380На історичний факультет Одеського національного університету імені Мечникова завітав відомий активіст Євромайдан, керівник «Люстраційного комітету» Костянтин Цховребашвілі.

Як повідомляє «Думська», у супроводі декана В'ячеслава Кушніра він провів анонімне анкетування студентів, яким було запропоновано відповісти на 12 питань.

Питання стосувалися в основному фактів корупції та здирництва з боку професорсько-викладацького складу. В одному з пунктів анкети студентам було запропоновано висловити свої міркування з приводу «випадків корупції, сепаратизму і морально-етичної поведінки у ВНЗ» (так в анкеті).

По факультету негайно прокотилася хвиля чуток про підготовлювані «політичні репресії» і «чистках» співробітників факультету - нібито вже складено списки підлягають звільненню.

Декан історичного факультету В'ячеслав Кушнір розповів що ні про які репресії щодо неугодних викладачів і мови бути не може. Громадська організація «Люстраційний комітет» звернулася з пропозицією опитати студентів з приводу корупції, і ця пропозиція була підтримана деканатом.

Анкетування провели в п'ятницю, відповіді студентів були зібрані і оброблені за участю заступника декана. Сам декан ознайомиться з результатами тестування в понеділок.

Опитані нами викладачі факультету висловили подив з приводу п'ятничних подій. В університеті є окремий інститут соціальних наук, який має в своєму розпорядженні фахівцями, науковою базою та досвідом, які дозволяють проводити опитування без залучення сторонніх фахівців, тим більше з громадських організацій.

Історичний факультет можна вважати найбільш політизованим підрозділом не тільки Одеського національного університету імені Мечникова, а й усіх вузів міста.