У Києві біля незаконної забудови охорона будмайданчика застосувала проти активістів зброю (ФОТО)

ФОТО - КУПР

ФОТО - КУПР

На вул. Волгоградській, що у Солом'янському районі Києва, сталася стрілянина, в результаті якої двоє людей отримали вогнепальні поранення.

Про це повідомили у прес-службі «Коаліції Учасників Помаранчевої Революції»

Згідно з повідомленням, охорона будмайданчика застосувала до мешканців сльозогінний газ та вогнепальну зброю травматичної дії.

Лікарі надають допомогу одному з поранених мешканців у машині швидкої, а "тітушки", які утримують на території будмайданчику в заручниках іншого пораненого, не пропускають до нього машину швидкої допомоги. Навколо будмайданчику зібралися близько сотні мешканців, які при допомозі громадських активістів ламають будівельну огорожу", - сказано у повідомленні.

Наголошується, що неподалік вишикувалися близько сотні міліціянтів. Частина з них з автоматами.

Правоохоронці в конфлікт не втручаються. Вони навіть не намагалися затримати осіб, які застосували зброю.

У прес-службі КУПРу повідомляють, що 19 березня забудовник знищив кілька каштанів, щоб підготувати будмайданчик по вул. Волгоградська, 25. Ввечері навколо будівельної огорожі зібралися близько півсотні мешканців сусідніх будинків які, обурившись такою зухвалістю забудовника, вирішили йому помститися. Активісти ухвалили рішення знести будівельну огорожу.

«Є рішення Київського апеляційного адміністративного суду на користь громади, на підставі якого мною було зареєстровано проект рішення про розірвання договору оренди з забудовником - ТОВ "Вагра", який вже наступного тижня має пройти земельну комісію та буде винесений на наступну сесію. Під час сесії, шляхом проголошення депутатського запиту, попередила київську владу про загострення конфлікту на вул. Волгоградській й попросила негайно застосувати належні заходи для припинення забудовником протиправних дій», - написала на власній сторінці у мережі Фейсбук депутат Київради Олена Єськіна.

???????????????????????????????

Нагадаємо, нещодавно на місце забудови приїздив мер Києва Віталій Кличко, який пообіцяв зупинити будівництво, доки не буде досягнуто домовленості з громадськістю.

Як повідомляв «Ні корупції!», на Волгоградській, 25, збираються незаконно будувати 14-поверхівку.