Син заступника генпрокурора Баганця «кришував» гральний бізнес у Києві, – ГПУ

фото з сайту Генеральної прокуратури

фото з сайту Генеральної прокуратури

Прокуратура Києва за зверненням народних депутатів України відкрила кримінальну справу проти колишнього начальника управління столичної прокуратури Віталія Баганця.

Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

«У депутатському зверненні наведені факти протиправної діяльності Баганця. Так, з 27 березня по 7 листопада 2014 року він неодноразово давав підлеглим йому прокурорам незаконні вказівки про блокування розслідування кримінальних проваджень за фактами ведення нелегального грального бізнесу на території столиці», – йдеться в повідомленні.

За попередніми даними, за сприяння Віталія Баганця на території Києва нелегально працювало близько 100 ігрових салонів і підпільних казино, зокрема, так звана мережа «БОСС».

Також встановлено, що, крім тиску на своїх підлеглих, Баганець намагався незаконно впливати і на дії працівників міліції, які розслідували кримінальні справи даної категорії. «Зокрема, в телефонному режимі він вимагав від міліціонерів припинити проведення слідчих дій в окремих гральних закладах, а також, незважаючи на рішення суду, забороняв вилучати звідти нелегальне обладнання», – розповіли в прокуратурі.

Відомості про вчинення кримінального злочину, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 1 ст. 203-2 Кримінального кодексу, внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Віталій Баганець є сином заступника Генпрокурора Олексія Баганця. Раніше він неодноразово заявляв, що непричетний до «кришування» грального бізнесу.

Нагадаємо, 18 березня Генеральна прокуратура відкрила кримінальне провадження проти прокурора Києва Сергія Юлдашева.