На Харківщині судять групу військових АТО

Суд300У Чугуївському міському суді Харківщини розпочався розгляд резонансної справи військовослужбовців, які поверталися з відпустки до зони АТО і скоїли п’ять тяжких злочинів, від яких постраждали дев’ятеро людей.

Підсудним загрожує близько семи років за ґратами, а одному навіть довічне ув’язнення, – йдеться в сюжеті ТСН.

У вересні минулого року бійці в стані алкогольного сп’яніння відкрили стрілянину по машині з мирними мешканцями, тяжко поранивши жінку, а також відібрали автомобіль у громадянина Німеччини та стріляли у випадкових свідків їх злочинів.

Деборишила група з Чернігівщини близько трьох годин, доки всіх її учасників не затримали на блокпості в Ізюмі на Харківщині. Тепер п’ятеро військових відповідають перед судом. Троє з них свою провину визнали повністю, двоє – частково.

Чоловік, постріл якого зробив із жінки інваліда, нарікає на те, що його спровокували георгіївською стрічкою та непристойними жестами. А стріляв він лише по колесах. Захисники клопотали перед колегією суддів, щоб справу слухали без преси.

Однак судді вирішили, що процес має бути показово відкритим, аби ні в кого не склалося враження, що держава толерує подібні випадки і покриває бандитизм окремих військових.