Геращенко: Біля посольства США у Києві збереться проплачений мітинг

Фото з liga.net

Фото з liga.net

Cьогодні біля посольства США запланована чергова замовна акція, замаскована під вільний протест.

Про це у Фейсбук повідомляє нардеп Антон Геращенко.

«Отже, отара збирається біля виходів зі станції метро «Берестейська».

Потім стадо почне свій рух у напрямку посольства Сполучених Штатів Америки, де пройде мітинг з перформансами. Замовлена ​​організаторами чисельність акції – до 1000 голів.

Ні міліція, ні інші правоохоронні органи про цю акцію офіційно не повідомлялися, але нам відомо про неї з агентурних джерел», – повідомив Геращенко.

«Тему учасникам проплаченого мітингу скажуть після збору в точці призначення. До того ж, їм зовсім без різниці, за що, чи проти кого мітингувати. Після закінчення – розрахунок і розходження учасників по домівках», – додав нардеп.

Геращенко наголосив, що на сьогодні факт організації та фінансування проплаченого мітингу не є незаконним.

«Можна в центрі Києва зібрати хоч 50 тисяч осіб, як це було 17.05.2013. Або як це було під час існування Антимайдану тітушок в Маріїнському парку.

МВС і СБУ уважно стежить за розгортанням весняного етапу загостреного бажання мітингувати за гроші і вираховує всю структуру, починаючи від десятників і закінчуючи вершиною піраміди і її мозковим центром», – написав Геращенко.

Нардеп зазначив, що буде переконувати українське суспільство і членів парламентської коаліції у необхідності прийняття законопроекту про кримінальну відповідальність за організацію та фінансування проплачених мітингів. Він також повідомив, що готує до внесення у ВРУ проекту Закону про кримінальну відповідальність за організацію масових акцій з примусу з використанням підневільних працівників державної, комунальної та приватної сфер.