У Трускавці викрили зловживання чиновників

Фото з сайту

Фото з сайту

Прокуратура виявила факти зловживання службовим становищем посадовцями Трускавецької міської та Східницької селищної рад.

Про це повідомили в прес-службі прокуратури Львівської області.

Як повідомляється, встановлено випадки несплати забудовниками пайової участі у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів смт Східниці та м Трускавця.

Як зазначають у прокуратурі, вказане стало можливим унаслідок зловживання службовим становищем посадових осіб управління житлово-комунального господарства і будівництва Трускавецької міської ради, які в порушення вимог чинного законодавства не уклали договори про пайову участь у розвитку інфраструктури населеного пункту із забудовниками дев’яти об’єктів нерухомості до моменту їх введення в експлуатацію.

 Внаслідок цього місцевий бюджет недоотримав доходів на загальну суму понад 1 млн грн.

Аналогічні порушення виявлено в діяльності Східницької селищної ради, де зловживання службовим становищем посадовців призвело до ненадходження до місцевого бюджету коштів у понад мільйон гривень.

За вказаними фактами прокуратурою Львівської області розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки).