У військкоматі підполковник вимагав за відкуп від армії «інтим»

ukranews.com

ukranews.com

Розпочато кримінальне провадження за фактом вимагання неправомірної вигоди службовою особою Сумського об’єднаного міського військового комісаріату, якій інкримінується вимагання хабара та «інтиму» за відкуп від армії.

Про це повідомив керівник прес-служби прокуратури Сумської області Наталія Науменко.

«Під час досудового слідства задокументовано, що підполковник вказаного військкомату вимагав від 32-річної громадянки неправомірну вигоду у вигляді неуточненої суми грошових коштів та неправомірну вигоду нематеріального характеру у вигляді вступу в статевий зв’язок за звільнення брата від виконання військового обов’язку в зоні АТО», – зазначила Науменко.

За її інформацією, дії підполковника інкриміновано за ч.2 ст. 369 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, або пропозиція чи обіцянка здійснити вплив за надання такої вигоди) КК України, передає Укрінформ.

Окрім того, стосовно даної службової особи 15 березня 2015 року відкрито іще одне кримінальне провадження за ч. 1 ст. 154 (примушування до вступу в статевий зв’язок) КК України.

Наразі вирішується питання щодо обрання зазначеній службовій особі запобіжного заходу.

Підполковнику загрожує позбавлення волі на строк від двох до п’яти років зі спеціальною конфіскацією.