Рябікін, якого підозрюють у корупції, обіцяє відкрити всю інформацію про будівництва в Києві

736991a-ryabikinКиївська адміністрація планує відкрити максимальний доступ до інформації про містобудівні процеси у столиці.

Про це заяви заступник голови КМДА Павло Рябікін, повідомляє сайт міської влади.

"Буквально кілька днів тому на сайті містобудівного кадастру Києва з’явився новий розділ, в якому можна ознайомитися з інформацією про всі ділянки, на які видавалися містобудівні умови та обмеження. Це надзвичайно важливий крок з точки зору вдосконалення механізмів громадського контролю за будівництвом", - сказав чиновник.

Він додав, що кожен киянин, побачивши будмайданчик, зможе зайти на сайт містобудівного кадастру та подивитися, чи видавалися містобудівні умови та обмеження щодо цього об’єкту.

"Якщо не видавалися – це вже свідчить, що будівництво відбувається з порушенням. І нам дуже важливо якомога раніше дізнатися про такі випадки", – сказав Рябікін.

Він додав, що всі дані про будівництво, яке ведеться в Києві, будуть максимально відкритими, а інформацію на сайті постійно доповнюватимуть та розширюватимуть.

Чиновник висловив сподівання, що така відкритість сприятиме посиленню громадського контролю за містобудівною діяльністю.

Він також нагадав, що наразі працює над проектом створення незалежногоінтернет-ресурсу, який об’єднав би всю інформацію про забудовників та будівництво.

Як повідомляв «Ні корупції!», заступника Кличка Павла Рябікіна судять за вчинення адміністративного корупційного правопорушення.

Відносно Рябікіна складено протокол за фактом правопорушення передбаченого ч.1 ст. 171-7 КУпАП (Порушення вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів), який 2 березня передано до суду для розгляду по суті.

19 листопада 2014 року  Рябікін подав заяву про передачу йому земельної ділянки для реконструкції нежитлової будівлі під житлово-офісну.

Згодом, заступник міського голови, той же Рябікін, підписав та погодив подання до проекту рішення Київради про передачу собі, як громадянину, вказаної вище земельної ділянки.

“Проект землеустрою розглянув Департамент земельних ресурсів, який підпорядкований тому ж Павлу Рябікіну, і, наче нічого не відбувається підозрілого, підготував проект рішення та передав його далі згідно процедури”, – написав депутат Київради Василь Гацько.

У суді Рябікін заявив, що не вважає свої дії корупцією