Олег Радик: Співпраця з окупантами «ЛНР», «ДНР» – незаконна

експертБудь-яка співпраця з окупантами, у тому числі економічна, є протизаконною і повинна каратися за законом.

Про це розповів координатор Економічного бойкотного руху Олег Радик для відеомосту Львівського прес-клубу з Луганськом (зв’язок із Сєвєродонецька) на тему «Економіка в зоні АТО: куди ідуть податки і якими є підприємницькі зв’язки з великою Україною», повідомляє ZIK.

На думку О.Радика, будь-які зв’язки з виробниками, які платять податки «ЛНР», «ДНР», є не доцільними.

«Співпраця з окупантами, терористами має каратися за законом. Тут вже справа правоохоронних органів, а не торгово-промислових палат. За їх гроші виробляються кулі, які потім стріляють по нас. Співпраця бути вигідною фінансово, але не вигідною ні гуманітарно, ні по людськи. Це має бути огидно», – переконаний координатор Економічного бойкотного руху.

Водночас, на думку О.Радика, певна економічна співпраця з «ЛНР» та «ДНР» можлива лише на короткий перехідний період.

«Якщо нам говорять, що у нас якогось вугілля немає і його приходиться закуповувати у Луганську – це звісно потрібно робити. Але потрібно робити й інші кроки, щоб якомога швидше перейти на якесь інше вугілля – на приклад, польське. Хоч від чорта закуповувати – тільки не від «ЛНР» і «ДНР».

Допускається перехідний період в економічній співпраці з «ЛНР» та «ДНР». Але нам мають повідомити, чому саме такі кроки робить Уряд. Якщо роблять певний відхід від норми – нам мають пояснити, наскільки довго це триватиме», – пояснив О.Радик.