На Рівненщині лікарка отримала хабар за відстрочку від призову

Фото: tsn.ua

Фото: tsn.ua

Органом досудового розслідування за погодженням з прокуратурою Рівненської області 13 березня 2015 року, повідомлено про підозру лікарці одного із закладів охорони здоров’я області у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 368 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди).

Повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області з посиланням на заступника прокурора Рівненської області Андрія Боровика.

«Встановлено, що лікарка одержала 1800 грн за складання та видачу документації, необхідної для тимчасової відстрочки громадянина від призову на строкову військову службу, − розповів прокурор. − Факт злочинної діяльності було задокументовано та припинено у лютому 2015 року працівниками прокуратури спільно із співробітниками УМВС України в Рівненській області»

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває. Вирішується питання про обрання підозрюваній запобіжного заходу.

За вчинення вказаного кримінального правопорушення передбачена відповідальність у виді штрафу від 1000 до 1500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк від 3 до 6 місяців, або позбавлення волі на строк від 2 до 4 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та зі спеціальною конфіскацією.