У суді заступник Кличка Рябікін пояснив, чому не вважає свої дії корупцією

Засідання у суді. Фото - Галини Янченко

Засідання у суді. Фото - Галини Янченко

12 березня в Шевченківському суді Києва почав розглядати питання за фактом можливого вчинення корупційного адміністративного правопорушення (ч. 1 ст. 172-7 КУпАП) заступником Віталя Кличка в КМДА - Павлом Рябікіним.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написала депутатка Київради від Демальянсу Галина Янченко.

Прокуратура вбачає у діях Рябікіна конфлікт інтересів - суперечність між особистими майновими інтересами та його службовими повноваженнями.

За словами обвинувачення 19 листопада 2014 року Рябікін подав заяву до КМДА про передачу йому земельної ділянки для реконструкції нежитлової будівлі під житлово-офісну у пров. Бехтеревському, 6а. Пізніше Рябікін як посадова особа особисто підписав і погодив подання проекту рішення Київради про передачу собі цієї ділянки.

Сам Рябікін заявив, що не визнає у своїх діях порушення.

«Рябікін визнав, що він дійсно підписав подання до проекту рішення Київради про передачу собі ж ділянки на Бехтеревському провулку. Порушенням він свої дії не вважає. На його думку, це не конфлікт інтересів і не корупція. Сказав, що підписує, все, що йому передають. Сказав, що не знав про те, що згідно з ЗУ "Про засади запобігання і протидії корупції" він, як посадова особа, має вживати заходи щодо недопущення конфлікту інтересів і невідкладно у письмовій формі повідомити керівника про наявність конфлікту інтересів», - написала Галина.

За її інформацією, Рябікін повідомив, що має на тій ділянці майно, але саму ділянку раніше не оформлював через певні корупційні вимоги попередньої влади і  хотів оформити зараз.
«Сказав, що якби б оформив ділянку в оренду раніше, то міг би заплатити на 2 млн грн більше за користування не», - написала також депутатка.

Продовження суду відбудеться 3 квітня о 9.00.

Ні корупції!