На Львівщині збирають інформацію про злочини проти євромайданівців

Фото з сайту

Фото з сайту

Cлідчі прокуратури Львівської області розслідують два кримінальних провадження щодо перешкоджання волевиявленню учасників мирних акцій протесту під час Революції Гідності.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

Зокрема, розслідується кримінальне провадження за фактом загоряння 20 лютого минулого року приміщення БМОП «Беркут» у Львові, внаслідок якого загинули два працівники даного підрозділу. Провадження відкрито за ч.2 ст.194, ч.3 ст.365 КК України. Також розслідується провадження фактом перевищення службових повноважень працівниками УДАІ ГУ МВС України у Львівській області щодо перешкоджання виїзду транспортних засобів на «Євромайдан» у Київ, за ознаками ч. 1 ст. 365 КК України.

Окрім цього, слідчим відділом прокуратури області у цьому році проводилось досудове розслідування у двох кримінальних провадженнях, розпочатих за заявами потерпілих за фактами спричинення працівниками спецпідрозділів органів внутрішніх справ їм тілесних ушкоджень під час мирних акцій протестів у Києві у січні-лютому 2014 року. Наразі вказані провадження, відповідно до ст. 216, 218 КПК України, скеровано за підслідністю у прокуратуру Києва для подальшого проведення досудового розслідування.

«Запевняємо, що слідчі прокуратури вживають усіх вичерпних заходів для якнайшвидшого завершення досудового розслідування у цих провадженнях та прийняття законних процесуальних рішень», – заявляють у прокуратурі.

Прокурори просять громадськість активно долучитись до розслідування та надати слідству відомості про відомі їм обставини, які мають стосунок до згаданих кримінальних проваджень.

Інформацію про всі можливі правопорушення, пов’язані з перешкоджанням волевиявленню учасників мирних акцій протесту під час Революції Гідності, потрібно повідомляти до слідчого відділу прокуратури області (м. Львів, Городоцька, 16, тел. 261-27-59; 261-26-93; 261-29-86).

У прокуратурі також зазначають, що анонімні інформації в ЗМІ не можуть слугувати доказами в кримінальному судочинстві. Прокурори запевняють, що ці заяви також перевіряються у ході досудового розслідування.