Про головлікаря, який біжить попереду міністра

d7e53d (1)Іноді й таке буває - чиновники лише анонсують нововведення, а низи не тільки готові, але вже й практикують. Та ще й підтверджують свою легітимну діяльність низкою чинних законів, хоча міністрові, щоб таке саме практикувати, нинішнього законодавства таки недостатньо.

Це історія про платну державну медицину, яку намагається запровадити міністр охорони здоров’я Олександр Квіташвілі в рамках реформування галузі, і про вже існуючу практику платної медицини, яку запровадив, зокрема, головний лікар Броварської центральної районної лікарні Валентин Багнюк.

У лютому міністр охорони здоров’я Олександр Квіташвілі анонсував, що березень 2015 року стане історичним у проведенні медичної реформи. Саме у цьому місяці Верховна Рада мала ухвалити зміни до законодавства, згідно з якими, за лікування в Україні доведеться офіційно платити, а на медичні послуги буде запроваджена фіксована ціна.

«Ми будемо давати свободу, автономію лікарням, тобто, у них буде можливість легалізувати всі свої доходи, які у них існують, і щоб вони вкладалися в розвиток системи - це дуже важливо», - сказав Квіташвілі і додав, що «ніякої плати за місце-ліжко, тільки за отримані медичні послуги. Крапельниця, ін'єкція, огляд лікаря, діагностика - на все буде фіксована ціна. Виняток - тільки соціально незахищені верстви населення. Пенсіонерів, інвалідів, багатодітних родин - держава бере на себе.

Про те, що в майбутньому за візит до лікаря без направлення доведеться платити, у лютому говорив і заступник голови КМДА Михайло Радуцький, коментуючи медичну реформу в столиці.

«Коли ви йдете приватним порядком до вузькопрофільного лікаря, то ви ні в кого не повинні нічого питати - це ваша особиста справа. Але і платити ви за це будете зі своєї кишені. А якщо ви хочете, щоб вам компенсувала це ваша страховка, то для цього знадобиться направлення сімейного лікаря, тільки він може вирішити, чи вам потрібна консультація вузькопрофільного спеціаліста», - сказав Радуцький. З приводу вартості лікування кожної патології, то за словами Радуцького, МОЗ України буде затверджувати не ціни на послуги, а методику їхнього розрахунку. Саме тому, наприклад, ціни на лікування ГРВІ у Києві і Броварах може різнитися.

За новими правилами, тобто, надавати платні медичні послуги, медики мали б почати працювати через місяць, одразу після ухвалення Верховною Радою змін до законодавства. Водночас на початку березня 2015-го, який мав стати революційним у впровадженні медичної реформи, МОЗ України на своєму офіційному сайті надало інформацію щодо запровадження загальнообов’язкового державного соціального медичного страхування. Так ось, головна теза цієї інформації - МОЗ України, з огляду на економічну ситуацію в країні, вважає передчасним уведення нині системи загальнообов’язкового державного соціального медичного страхування та спрямовує усі зусилля на реформування національної галузі охорони здоров’я задля підготовки уведення зазначеної системи, як інструменту фінансування галузі.

Таким чином, реформа, а відтак і платні медичні послуги будуть, одначе березень 2015 не увійде в історію медицини як точка відліку нової платної ери.

Між тим ця сама платна ера вже давно почалася, зокрема, у Броварській центральній районній лікарні. Нагадаємо, що «Ні корупції!» вже писав про те, які неофіційно-офіційні внески доводиться платити броварчанам та мешканцям з інших міст за лікування у Броварській ЦРП. Тоді ми направили офіційний запит головному лікарю з проханням прокоментувати надання платних послуг та пояснити підстави для їх надання, оскільки Основний Закон країни, який гарантує безкоштовне державне медичне лікування ще ніхто не скасовував, та й нових законів, які регулюватимуть ці послуги, досі не ухвалено.

Головний лікар Броварської ЦРЛ пояснив, що згідно з Бюджетним Кодексом України, фінансування медичних установ проводиться виключно з бюджету, який розраховується на кількість зареєстрованих мешканців у м. Бровари та Броварського району обслуговування медичної установи. Тому відповідно до кошторису лікарні на 2015 рік витрати, пов’язані з медичним обслуговуванням іногородніх пацієнтів, які не зареєстровані в м. Бровари та Броварському районі, не передбачалися, не затверджувалися сесіями Броварської міської ради і Броварської районної ради і, відповідно, кошти не надавались. При витратах на обслуговування цих пацієнтів утискаються права місцевого населення на надання медичної допомоги у повному обсязі.

Тому, на думку головного лікаря, цілком законно пацієнту, який не зареєстрований у м. Бровари та Броварському районі пропонувати сплатити частину витрат у сумі 500 грн., які пов’язані з медичним обслуговуванням відповідно до Постанови КМУ від 4 серпня 2000 р. N 1222 «Про затвердження Порядку отримання благодійних (добровільних) внесків і пожертв від юридичних та фізичних осіб бюджетними установами і закладами освіти, охорони здоров'я, соціального захисту, культури, науки, спорту та фізичного виховання для потреб їх фінансування».
Стосовно інших платних послуг, то головлікар Броварської ЦРЛ запевнив, що у Броварській ЦРЛ медичні послуги надаються у КДЦ та стаціонарі безкоштовно, крім медичних оглядів, які надаються у платному відділення БЦРЛ згідно з чинним законодавством. Перелік платних медичних послуг, які надаються в БЦРЛ на платній основі, визначений відповідно до постанови КМУ від 17.09.1996 № 1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних закладах охорони здоров’я та вищих медичних закладах освіти»(зі змінами та доповненнями).

Вартість платних послуг лікарня як бюджетна установа визначає і встановлює самостійно. Це обумовлено ст. 11 Закону України від 21.06.2012 р. №5007-VI «Про ціни і ціноутворення», в якій указано, що вільні ціни встановлюються суб’єктами господарювання самостійно. Базою для визначення ціни послуги є розрахунок витрат, пов’язаних з безпосереднім наданням послуги. Згідно з п. 138,8 ст. 138 ПКУ, собівартість виготовлених та реалізованих товарів, виконаних робіт, наданих послуг складається з витрат, прямо пов’язаних з виробництвом таких товарів, виконаних робіт, наданих послуг, а саме:
- прямих матеріальних витрат;
- прямих витрат на оплату праці;
- амортизація виробничих основних засобів та нематеріальних активів, безпосередньо пов’язаних з виробництвом товарів, виконаних робіт, наданих послуг;
- вартість придбаних послуг, прямо пов’язаних з виробництвом товарів, виконаних робіт, наданих послуг;
- інших прямих витрат, у тому числі витрат з придбання електричної енергії (включаючи реактивну).

Крім того, Броварська ЦРЛ має три касових апарати, які зареєстровані в Податковій інспекції м. Бровари. Всі кошти за платні послуги та добровільні внески пацієнти платять у касові апарати, і клієнту надається чек про оплату медичної послуги. Кожний день дані кошти здаються в Державне казначейство м. Бровари на спеціальний рахунок БЦРЛ за платні медичні послуги та рахунок по дорученням (інші джерела власних надходжень) за добровільні внески. Дані кошти за платні медичні послуги використовуються на заходи, пов’язані з організацією надання послуг, а також на відновлення матеріально-технічної бази лікарні.

І найцікавіше – ось перелік, який надіслав «Ні корупції!» головний лікар Броварської ЦРЛ на затвердження платних медичних послуг в Броварській ЦРЛ:

- «закони України: «Про охорону праці», «Про дорожній рух», «Про пожежну безпеку», «Про захист населення від інфекційних хвороб», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про засади запобігання і протидії корупції», «Про ціни і ціноутворення», «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні»;

- Бюджетний кодекс України та Податковий кодекс України;

- постанови Кабінету Міністрів України: від 17.09.1996 № 1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних закладах охорони здоров'я та вищих медичних закладах освіти» (зі змінами та доповненнями), від 04.08.200р. №1222 «Про затвердження Поряду отримання благодійних (добровільних) внесків і пожертв від юридичних і фізичних осіб бюджетними установами і закладами освіти, охорони здоров’я, культури, науки, спорту та фізичного виховання для потреб їх фінансування» від 25.12.96 № 1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін(тарифів)»(зі змінами і доповненнями), від 23.05.2001 № 559 «Про затвердження переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним медичним оглядам, порядку проведення цих оглядів та видачі особистих медичних книжок»(зі змінами та доповненнями), від 27.09.2000 № 1465 «Про затвердження Порядку проведення обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів і переліку медичних психіатричних протипоказань щодо виконання окремих видів діяльності (робіт, професій, служби), що можуть становити безпосередньо небезпеку для особи, яка провадить цю діяльність, або оточуючих», від 06.11.1997 № 1238 «Про обов’язковий профілактичний наркологічний огляд і порядок його проведення», від 17.12.2008 №1103 «Про затвердження порядку направлення водіїв транспортних засобів для проведення огляду з метою виявлення стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції і проведення такого огляду», від 12.10.19992 № 576 «Про затвердження Положення про дозвільну систему», від 07.09.1993 № 706 «Про порядок продажу, придбання, реєстрації, обліку і застосування спеціальних засобів самозахисту, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівливої дії», від 15.02.2002 № 169 «Про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців»;

- накази Міністерства охорони здоров’я України: від 21.05.2007 № 246 «Про затвердження Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій», від 23.07.2002 № 280 «Щодо організації проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв і організацій, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення і може привести до поширення інфекційних хвороб»(зі змінами і доповненнями), від 28.11.1997 № 339 «Про вдосконалення системи профілактичних протиалкогольних та проти наркотичних засобів та обов’язкових профілактичних наркологічних оглядів», від 17.01.2002 № 12 «Про затвердження Інструкції про проведення обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів», від 09.09.2009 № 400/666 «Про затвердження Інструкції про виявлення у водіїв транспортних засобів ознак алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції», від 20.10.1999 року № 252 «Про затвердження Порядку видачі медичної довідки для отримання дозволу (ліцензії) на об’єкт дозвільної системи»(зі змінами і доповненнями),від 30.07.2012 № 578 «Про порядок проведення медичного огляду та спеціальної перевірки особи, яка претендує на зайняття посади, пов’язаної з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування», від 30.12.1992 № 207 «Про організацію дерматовенерологічної допомоги населенню України», від 19.09.1996 № 291 «Про затвердження Положення про спеціалізацію ( інтернатуру) випускників вищих медичних і фармацевтичних закладів освіти III-IV рівня акредитації медичних факультетів університетів», від 23.02.2005 № 81 «Про затвердження Переліку спеціальностей та строки навчання в інтернатурі випускників медичних і фармацевтичних вищих навчальних закладів, медичних факультетів університетів»;
- спільний наказ Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства внутрішніх справ України від 05.06.2000 № 124/345 «Про затвердження Положення про медичний огляд кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів».

Ось така законодавча база дозволяє кожному головному лікарю, за їхнім же визначенням, запровадити платні медичні послуги у кожній державній медичній установі.  І коли в МОЗ ще тільки думатимуть над схемою розрахунку вартості медичних послуг, то в Броварській ЦРП вже все придумали.

І наостанок, згідно з відповіддю головного лікаря Броварської ЦРЛ Валентина Багнюка, пацієнти м. Бровари та Броварського району УЗД та ренгенобстеження мають право пройти безкоштовно в стаціонарі та за направленням лікаря БЦРЛ. «Дані медичні діагностичні послуги пацієнти проходять на платній основі по прейскуранту цін лікарні, якщо вони прийшли на обстеження без направлення лікаря або з направленням від приватної клініки та від страхової організації», - відповів В.Багнюк. На початку цієї статті ми якраз наголошували, що це лише передбачається в рамках реформи брати плату з пацієнта, якщо він прийшов до лікаря чи на обстеження без направлення, про це сказав заступник голови КМДА Михайло Радуцький.

Таким чином, виходить, що це тільки в міністра реформа, яка передбачає платну медицину, не стартувала, не вистачає одного закону. А в головлікаря вона давно практикується. І у нього на це є стоп"ятсот чинних законів. Просто треба вміти їх вдало трактувати.

Між іншим, громадські активісти Броварів вже неодноразово намагалися взяти Броварську ЦРЛ під громадський контроль, і досі у них нічого не вийшло. Як стверджує місцева активіста Аліна Дяченко,  це все не без зацікавлення самого головного лікаря у тому, що контролювати лікарню активістам не варто.

Дяченко громадська рада скрин

Валентина Новицька, «Ні корупції!»