Нацбанк знову пікетували

???????????????Сьогодні, 12 березня, під будівлею Нацбанку в Києві для проведення пікету зібралось кілька десятків людей, більшість з них були пенсіонерами.

Як повідомляє ZIK, конкретної вимоги до НБУ мітингарі не висловили, втім, спікер на мітингу заявив, що вони подадуть звернення до Президента.

Текст зазначеного звернення пікетувальники не озвучили. На найбільшому плакаті на мітингу було написано про те, що слід подолати корупцію в банківській сфері, натомість, як розповіли пенсіонери, вони  стоять під НБУ, бо хочуть, аби  повернули кошти, які вони віддали у профспілки, які згодом зникли.

Були на пікеті і валютні позичальники, які вимагають узаконити сплату кредитів в іноземній валюті за  курсом долара 5,05 грн.

«Ми їздимо сюди щотижня і вимагаємо на законодавчому рівні вирішити наше питання про сплату валютних кредитів. Ми вимагаємо  внести до Верховної Ради  чотири законопроекти. Останній законопроект, який ми вносили –  №1610, вирішив би наш кредит по 5,05 грн,вирішив ба нашу проблему, але президент наклав на нього вето», – сказала валютна позичальниця Світлана Романова.