На Волині засудили чиновника-хабарника

Суд300За отримання неправомірної вигоди на Волині засудили землевпорядника. Посадовець намагався заробити понад 137 тисяч гривень, а натомість отримав п’ять років умовно.

Про це  повідомили у СЗГ УМВС у Волинській області.

У Ківерцівському районі оперативники задокументували протиправну діяльність спеціаліста-землевпорядника. Цей 25-річний чиновник за сприяння у виділенні земельної ділянки під індивідуальне будівництво на території сільської ради, вимагав і отримав неправомірну вигоду, а це – 84,5 тисячі гривень. Усього задокументовано чотири факти отримання неправомірної вигоди посадовцем на загальну суму понад 137 тисяч гривень.

Під час досудового розслідування між підозрюваним та прокурором була укладена угода про визнання винуватості, яка була затверджена судом. Чиновнику призначили покарання – п’ять років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в органах місцевого самоврядування та державної влади, пов’язані з виконанням адміністративно-господарських функцій строком на три роки, без конфіскації майна з іспитовим терміном три роки.