Чиновник-революціонер: У 2014 році, на жаль, хабарів не брав… А міг би хутко добудуватися

деклараціяНа Волині декларацію про доходи протягом 2014 року першим оприлюднив директор департаменту інфраструктури ОДА Іван Мирка, який у владу прийшов із Самооборони Майдану Волині.

Про це повідомляє «Четверта влада» з посилання на IA ZIK.

Власну декларацію Мирка оприлюднив у Фейсбук. Як ідеться у документі, торік він отримав дохід обсягом 42,153 тисячі гривень, із яких 41,93 тисяч гривень – зарплатня. Члени його родини заробили торік менше 8 тисяч гривень. «Закатав декларацію. Феодал прямо», – супроводив декларацію іронічними коментарями Мирка.

На Мирку записані три земельні ділянки сукупною площею 2422 кв м та квартира в Луцьку (46,6 кв м). На членів родини посадовця оформлені дві ділянки площею понад 1,7 тисячі квадратних метрів та будинок у селі Дерно Ківерцівського району.

«Земельні ділянки: на Світязі купив колись десь у 2007 році в людей, збудував хатку, в галереї є, ще не доробив, на жаль, фасади. В Тарасовому – це дача, що на Володимирській по правий бік дороги. Отримав від держави давним давно, принципово там не з’являюсь, далеко їздити. Восени обриваю сад і все. В Струмівці отримав ділянку, будую хату собі, є декларація на початок робіт, по нинішніх мірках зробив немало. В минулому році один чи два рази там був, з цією роботою і зарплатою будівництво зупинилося остаточно десь влітку 2014-го. Квартира-хрущовка – на батька, брата і мене. Шкода, що не продали за 80 тис. у.о. Колись давно пропонували, навіть не претендую на неї, бо маю ділянку», – пояснює свої статки чиновник-революціонер.

Також у Івана Мирки – автомобілі «Деу Ланос» (1997 р.в.), «Субару імпреза» (2005 р.в.) та причіп «Фермер» (2007 р.в.).

«Ланос і причіп фактично не мої після купівлі «Субару». Не перереєстровував, бо треба платити гроші. Принципово не хотів дарма витрачати і не помилився: їх експлуатує брат. Якщо треба, то беру ланика з причепом на самооборону чи картоплі привезти».

«У 2014 році, на жаль, хабарів не брав... А міг би хутко добудуватися. Тому ні хати, ні нових ділянок – ні дідька не нажив. Живу поки тимчасово в батьківській незданій хаті. Фірму, що була у моїй власності, подарував жінці. Фірма доріг не будує, маршруток не має, бурштин, вугілля і інше не добуває, металобрухт не приймає. МП «Шлях» – не моє і моїм ще не було. Ще маю багато «веліків»: 2 «аиста» в ідеальному техстані і «джайнтіка» для душі», – резюмував Іван Мирка.

Мирка очолив департамент після перемоги Євромайдану як представник Самооборони Волині. Нині це один із небагатьох революціонерів, хто лишився при посаді.