В Одесі активісти звинуватили Кауфмана і Грановського у спробах підкупу

zyk_203x152_33_t4cПредставники бізнесменів Олександра Грановського і Бориса Кауфмана намагаються підкупити активістів, які виступають за передачу міжнародного аеропорту "Одеса" у комунальну власність.

Про це повідомив один з лідерів громадської кампанії "Аеропорт НАШ", правозахисник, член люстрационного комітету Андрій Перов.

За словами активістів, раніше були відзначені неодноразові спроби підкупу громадських діячів. "На заходах ініціативи був помічений один із "сірих кардиналів" - Валерій Захарович Деордиев, колишній співробітник міліції, депутат Одеської обласної ради від Народної Партії, пройшов за квотою Кауфмана і Грановського", - зазначили в громадській ініціативі.

"Аеропорт НАШ" закликав представників ЗМІ та громадськості інформувати про спроби підкупу з боку Кауфмана і Грановського.

"Громадська ініціатива "Аеропорт НАШ", як і Євромайдан, складаються з безлічі лідерів та неієрархічна структура, що об'єднує активістів загальною ідеєю, не управляється з єдиного центру. Тому підкуп або залякування одного або кількох активістів не зупинять руху, а лише загострять боротьбу", - зазначають активісти.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про підготовку провокації проти активістів громадської ініціативи "Аеропорт НАШ", потребують передачі одеського аеропорту в комунальну власність.