У Львові гендиректору підприємства загрожує до 12 років тюрми за привласнення 200 тис.

Фото з сайту ukranews.com

Фото з сайту ukranews.com

Львівські правоохоронці, за процесуального керівництва прокуратури Галицького району, викрили генерального директора акціонерного товариства, котрий завдав підприємству збитків на суму 200 тисяч гривень.

Встановлено, що 2008 року акціонерне товариство реалізувало складське приміщення площею в 400 кв. м, розташоване в одному з прилеглих до Львова сіл. Проте кошти за реалізацію приміщення – майже 200 тисяч гривень – на рахунок акціонерного товариства так і не надійшли, йдеться в повідомленні ВЗГ ГУМВС у Львівській області.

Намагаючись приховати цей факт, генеральний директор ВАТ вказував у бланках з переказу коштів на банківські рахунки товариства завідомо неправдиві відомості.

Працівники міліції оголосили генеральному директору акціонерного товариства про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.5 ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України. Чоловікові загрожує позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.