Мати чоловіка, якого вбив екс-нардеп, просить відновити слідство у справі

Фото:dt.ua

Фото:dt.ua

Мати Валерія Олійника, вбитого колишнім депутатом від БЮТ Віктором Лозинським, попросила Вищий спецсуд з розгляду цивільних і кримінальних справ відновити слідство у цій справі.

Про це «Українським новинам» сказав її адвокат Володимир Бурковський.

«Ми подали клопотання до суду для того, щоб відновити слідство... Ми вважаємо, що попереднє розслідування було неповним та не дослідило всі обставини справи», – сказав він.

Адвокат заперечує, що в клопотанні йдеться про те, щоб звільнити Лозинського з-під варти на поруки.

Вищий спецсуд розгляне позов Любові Олійник 19 березня о 10.00, – передає «Українська правда».

Як відомо, Олійник загинув 16 червня 2009 року в результаті зіткнення на території мисливських угідь з Лозинським, а також колишніми тоді прокурором Голованівського району Кіровоградської області Євгеном Горбенком і начальником Голованівського райвідділу міліції Михайлом Ковальським.

В квітні 2011 року Дніпровський районний суд Києва засудив екс-депутата до 15 років позбавлення волі, починаючи з березня 2010 року.

Навесні 2012 року Апеляційний суд Києва пом’якшив вирок Лозинському, призначивши йому нове покарання у вигляді 14 років позбавлення волі, а в березні 2014 року Вищий спецсуд скоротив термін до 10 років.

У червні 2014 Бориспільський райсуд навіть відпустив Лозинського на свободу, проте вже наступного дня його повернули назад у колонію.