Донецький університет опинився під загрозою зникнення

ДНР знакЧерез відсутність кріпильного лісу на окупованій території Донбасу масово зупиняються як шахти, так і «копанки». Водночас під загрозою зникнення опинився Донецький національний університет.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив координатор групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук.

«Серед представників терористичних організацій, які мають відношення до «вугільного бізнесу», поступово наростає тиха паніка. «Полювання» за кріпильним лісом на окупованих територіях набирає обертів, зафіксовано конфлікти на цьому ґрунті, у т.ч. із застосуванням зброї», – пише він.

Між тим, за даними ІС, через «реформу системи вищої освіти» у «ДНР» опинився під погрозою зникнення Донецький національний університет.

«Одразу кілька факультетів ДонНУ закриваються з банальної причини відсутності коштів на їхнє утримання. Особливий резонанс отримало закриття міжнародного факультету (до слова, педагогічний склад якого навесні 2014 р активно підтримав «ДНР»), – повідомляє Тимчук.

Він додає, що спроби протестувати з боку педагогічного складу зупиняються погрозами бойовиків «ДНР» провести арешти найбільш невдоволених «за підрив авторитету народної влади».