Будівництво ЖК «Олімпійський» у Броварах ведеться з порушеннями

387a2ba-olimpijskyj1Будівництво житлового кварталу "Олімпійський" у Броварах ведеться з порушеннями і незабаром буде зупинене.

Про це повідомляє «Українська правда. Київ» з посиланням на Департамент Державної архітектурно-будівельної інспекції у КМДА.

Відзначається, що виявлено значні порушення містобудівного законодавства під час зведення багатоповерхового кварталу "Олімпійський".

"Найближчим часом Департамент скасує декларацію про початок виконання будівельних робіт з боку замовника будівництва – TOB "Броварський домобудівельний комбінат "Меркурій". (Генеральний забудовник будівництва – ПАТ "Будівельно-проектна фірма "Атлант")", - йдеться в повідомленні.

У прес-службі відзначили, що 25 лютого провели позапланову перевірку об’єкта і виявили, що замовник вказав недостовірні дані у декларації.

"Перевіркою встановлено, що дане будівництво належить до V категорії складності, а це вимагає оформлення дозволу на будівництво. Тоді як у замовника такий дозвіл відсутній. Крім того, відсутній документ на право користування земельною ділянкою та містобудівні умови", - йдеться в повідомленні.

Також TOB "Броварський домобудівельний комбінат "Меркурій" не повідомило Інспекцію в триденний термін про зміну осіб відповідальних за проведення авторського і технічного нагляду.

"Технічний нагляд за будівництвом об'єкту здійснюється з порушенням", - наголосили у Департаменті.

Наразі ДАБІ здійснює заходи щодо скасування декларації про початок виконання будівельних робіт та планує подавати до суду щодо призупинення будівельних робіт.

Департамент закликає майбутніх інвесторів перед вкладанням коштів у будівництво чи купівлею житла звертатися до Інспекції та перевіряти, чи є у забудовника дозвільні документи на будівництво певного об’єкту.

Згідно з інформацією на сайті забудовника, ЖК "Олімпійський" у Броварах почали зводити у вересні 2014 року. Проект передбачає будівництво 11-ти 21-поверхових висоток. Комплекс розрахований на 1 тисячу 700 квартир.

Наразі з порушеннями ведеться будівництво трьох будівель: будинок 2 зведено 9 поверхів, будинок 3 – 10 поверхів, та будинок 4 – 15 поверхів.