Високопосадовець львівської міліції «подарував» собі дві службові квартири

Любомир Родинюк

Любомир Родинюк

Начальник управління внутрішньої безпеки у Львівській області Любомир Родинюк, який проживає у розкішному особняку в районі вул. Личаківської у Львові за адресою вул. Козацька, 19 за час своєї кар’єри у податковій міліції та в органах МВС отримав від держави дві службові квартири, які згодом приватизував.

Про це свідчать копії документів, які є у розпорядженні ZIK.

Виданню стала відома доля двох службових квартир, які пан Родинюк отримав, перебуваючи на посадах у Рівному та Луцьку.

Працюючи у керівництві управління податкової міліції ДПА у Рівненській області, у 2005 році Любомир Родинюк отримав безоплатно у власність двохкімнатну квартиру, загальною площею 47,3 кв м, у м. Рівне за адресою вул. Буковинська, 18, раніше надану йому як службову.

Рішенням виконкому Рівненської міської ради від 28.12.2004 року вказану квартиру було виключено з числа службових квартир ДПА у Рівненській області.

«Відхилити пропозицію громадської житлової комісії щодо відмови ДПА в Рівненській області у виключенні 2-кімнатної квартири №50 у будинку №18 на вул. Буковинській, житловою площею 28,3 кв м з числа службових квартир установи.

Виключити вказану квартиру з числа службових квартир Державної податкової адміністрації в Рівненській області.

Основним квартиронаймачем даної квартири вважати Родинюка Любомира Володимировича», – сказано у рішенні виконкому.

Відповідно до свідоцтва на право власності, виданого виконком Рівненської міськради, та витягу з БТІ 10 лютого 2005 року Любомир Родинюк стає власником згаданої квартири на рівних частках з іншими членами його сім’ї (дружиною та двома синами).

Подальше кар’єрне зростання Любомира Родинюка закинуло його на роботу до Львова. У липні 2005 року він очолює управління податкової міліції ДПА у Львівській області.

У жовтні 2006 року пан Родинюк продає не потрібну йому на той час квартиру у Рівному. За даними комунального підприємства Рівненське міське бюро технічної інвентаризації, балансова вартість квартири була оцінена у 48 176 грн.

Що цікаво, у договорі купівлі-продажу, фігурує адреса проживання сім’ї Родинюків у Львові на вул. Симоненка, 20, кв.118. Чи була ця квартира отримана Л.Родинюком як службова – наразі не відомо. Прикметно, що паспорти громадян України Любомир Родинюк та його дружина отримали у Франківському РВ ЛМУ УМВСУ у Львівській області в один день – 22 березня 2002 року. Цікаво, чи пов’язано це з квартирними питаннями сім’ї високопоставленого міліціонера.

Зі Львова доля закидає Любомира Родинюка на Волинь. Його переводять на службу в ГУ МВСУ у Волинській області, де він очолює відділ внутрішньої безпеки у Волинській області. На новому місці праці пан Родинюк відразу ж клопоче про надання йому службового житла, оскільки змушений проживати у найманому помешканні.

У 2011 році Любомир Родинюк отримує двохкімнатну службову квартиру, площею 38,1 кв м у новобудові в Луцьку за адресою вул. Арцеулова,22. Цього ж року пан Родинюк звертається із заявою на ім’я начальника міліції Волині про переведення згаданої квартири, де він проживає разом із дружиною та сином, зі статусу службового житла в державний фонд. Члени виконкому Луцької міськради 6.07.2011 року приймають рішення про виключення цієї квартири з числа службового житла. Так пан Родинюк отримав можливість її приватизації.

Виконком Луцької міськради вирішив: «Затвердити рішення спільного засідання адміністрації і профкому УМВС України у Волинській області про виключення з числа службового житла квартир в будинку №22 на вул. Арцеулова:

Двохкімнатної квартири №95 житловою площею 38,1 кв м, в якій проживає Родинюк Любомир Володимирович з сім’єю у складі трьох осіб (Родинюк Лесія Адамівна – дружина, Родинюк Олег Любомирович – син)».

Як повідомлялося, начальником управління внутрішньої безпеки у Львівській області департаменту внутрішньої безпеки МВС України без громадського обговорення призначено 56-річного Любомира Родинюка, який перебував на пенсії. 20 червня 2014 року новопризначеного керівника представлено колективу управління.

Зазначимо, призначення Родинюка на нинішню посаду викликало обурення серед активістів. Адже, як наголосив головний редактор газети «Ратуша» Микола Савельєв, призначення відбулося без будь-якого громадського обговорення та поза увагою начальника міліції Львівщини Дмитра Загарії.

«Нишком Київ пробив на начальника внутрішньої безпеки Львівської області Родинюка Любомира Володимировича – колишнього начальника податкової міліції Львівської області! Без люстрацій, обговорень та іншої непотрібноі фігні! І без Загарії! При новому Президентові! Як же так?! Це незрозуміло, образливо і принизливо!», – написав Савельєв у Фейсбук.