Не дуже обізнаний в експорті-імпорті озброєнь син Пашинського керує оборонною торгівлею України

Антон Пашинський

Антон Пашинський

Новим топ-менеджером "Спецтехноекспорту" призначений 24-річний Антон Пашинський, син голови комітету Ради з питань національної безпеки і оборони Сергія Пашинського, пише Forbes.

"Спецтехноекспорт" є торговим агентом в структурі держконцерну "Укроборонпром", який продає українську техніку на експорт і закуповує за кордоном відсутні в Україні зразки.

Значимість і обсяг контрактів "Спецтехноекспорту" виросли пропорційно збільшеним військовим потребам України, пише видання.

Антон Пашинський очолив другий департамент державного госпрозрахункового зовнішньоторговельного підприємства "Спецтехноекспорт" державного концерну "Укроборонпром". Цей підрозділ веде, в тому числі військові контракти України з Північним Суданом на десятки мільйонів доларів.

Сам Антон Пашинський підтвердив журналістам інформацію про своє призначення, пише видання.

Профільної освіти, яке б частково компенсувало відсутність досвіду, у нового топ-менеджера немає. До призначення в "Спецтехноекспорт" він працював бренд-менеджером компанії Avangard олігарха Олега Бахматюка. Згадка про це етапі кар'єри є на його сторінці в Facebook.

"Треба віддати належне, молода людина чесно зізнався, що взагалі не розбирається в експорті-імпорті озброєнь. Попросив ввести його в курс справи. Ось, вводимо не поспішаючи, поки СБУ перевіряє його на можливість допуску до держтаємниці", - на умовах анонімності розповіло джерело в "Спецтехноекспорт".