На Миколаївщині розбирались з «хабарником»-міліціонером з донецьким минулим

Віталій Гончаров

Віталій Гончаров

Начальник УМВС України в Миколаївській області полковник міліції Віталій Гончаров стверджує, що в УВС, нібито, знали про хабарника і передали цю інформацію в СБУ ще в кінці лютого 2015 року.

Про це повідомляє прес-служба УМВС України в Миколаївській області.

Так, Гончаров у своєму коментарі робить акцент на "позитивні результати узгоджених дій правоохоронних структур" у затриманні хабарника.

«Інформацію про протиправні дії зазначеного працівника ОВС нами надано в Управління СБУ в Миколаївській області ще наприкінці лютого 2015 року та, як наслідок - силовими структурами державних органів не допущено можливості уникнути відповідальності працівнику ОВС, який виношував злочинні наміри. Позиція наша чітка: ми будемо і далі боротися за чистоту рядів бійців правопорядку. Саме тому пропоную кожному, хто не готовий чесно і сумлінно виконувати службові обов'язки по захисту прав і свобод громадян, вже зараз прийняти рішення і реалізувати себе в будь-якій іншій сфері діяльності », - цитує Гончарова прес-служба обласної міліції.

За інформацією "Преступности.НЕТ" з власних джерел, затриманим виявився майор міліції, який тільки в грудні минулого року перевівся на Миколаївщину з Донецької області.

"Затриманий на хабарі майор міліції перевівся в Миколаївський гарнізон міліції з Красноармійського району Донецької області тільки в грудні минулого року і, будучи на посаді заступника начальника слідчого відділу РВВС, виконував обов'язки начальника цього відділу. Взагалі, це дуже велика проблема зараз для миколаївської міліції, адже нинішній начальник кадрового управління УМВС підполковник Сергій Білоус - сам теж з Донецька і пості того, як частина Донецької області опинилася в окупації, завдяки саме йому багато міліціонери від-туди стали займати посади у нас. Ось ми і бачимо результат ", - розповів співрозмовник видання.