У Львові судитимуть посадовців університету, які отримали 170 тис грн хабарів

ХабарПрокуратура Львівської області затвердила обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо двох викладачів та заступника керівника львівського підрозділу одного з національних університетів, які впродовж 2013-2014 років систематично вимагали та одержували від студентів неправомірну вигоду за здачу заліково-екзаменаційних сесій.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

Досудовим розслідуванням встановлено, що посадовці ВНЗ, діючи спільно в організованій злочинній групі, збагатились таким чином на 170 тис грн.

Їх обвинувачено у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 28 (вчинення злочину організованою групою) та ч.4 ст.368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди в особливо великому розмірі).

На майно вказаних осіб у загальній сумі понад 1 млн 978 тис грн накладено арешти з метою забезпечення його можливої конфіскації у дохід держави.

За вчинення інкримінованих їм злочинів передбачено покарання у виді позбавлення волі терміном до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади на строк до трьох років та з конфіскацією майна.