Москаль: Мирним мешканцям було оголошено газову війну

ГРОМООТВОД: Геннадий Москаль (в центре) рассказывает о том, как регулярно выслушивает проклятия от местных. Просто тем надо излить на кого-то свой гнев / Фото: DR

Геннадий Москаль

У ніч на середу бойовики за вказівкою керівництва самозваної «ЛНР» перекрили засувку на магістральному газопроводі високого тиску поблизу пам’ятника князю Ігорю, залишивши Станицю Луганську й понад десять сусідніх сіл без газу.

Про це повідомляється на сайті голови Луганської ОДА Геннадія Москаля.

Фактично мирним мешканцям було оголошено газову війну, оскільки підприємств, що споживають газ, тут немає. Однак людей вдалося забезпечити блакитним паливом.

«Засувку так і не відкрили, однак нам вдалося забезпечити Станицю й сусідні села газом в обхід так званої «ЛНР» – із резервної лінії, яка не використовувалася через бойові дії й була замінована, – повідомляє Геннадій Москаль. – Вчора протягом дня саператисти розмінували підходи до газопроводу, після чого в Станицю пішов газ. Зараз тиск у газопроводі – в межах норми, одна з котелень у Станиці працює (інші не працювали й раніше через пошкоджені системи опалення), до споживачів газ доходить у необхідній кількості, люди забезпечені теплом».