Голова правління «Львівгазу» пояснив, чому їздить на Volkswagen Touareg, а не «Запорожці»

fdnjПАТ «Львівгаз» придбало Volkswagen Touareg, яким користується голова правління Володимир Зленко.  

«У серпні придбали Volkswagen Touareg за кошти, які «Львівгаз» заробив комерційною діяльністю. Вартість тієї машини на той час, якщо не помиляюсь, становила 700 з чимось тисяч гривень. Чому Туарег? Чому така машина? Я думаю, що всім було би дуже добре, якби голова правління їздив на «Запорожці» або на велосипеді, тоді питань ні в кого б не було. Я їжджу сам, їжджу досить багато, тому вибір впав на таку машину», - розповів Володимир Зленко сьогодні, 5 березня, під час конференції, повідомляє ZAXID.NET

За його словами, коли він прийшов працювати на «Львівгаз» голова правління користувався автомобілем Toyota Land Cruiser.

«На превеликий жаль, від попередніх акціонерів ця машина потрапила якимось чином під заставу, вона була вилучена виконавчою службою. І зараз наша юридична служба займається поверненням даного атвомобіля назад. Мною було взято Volkswagen Touareg в оренду у ПАТ «Харківгаз», на якому я від’їздив рік. Далі ця машина була повернута назад. Потім «Львівгаз» придбав Volkswagen Touareg», - розповів Зленко.

Він також повідомив, згідно з бюджетом «Львівгазу», вони купують те, що потрібно для підприємства.