Більше 50 населених пунктів Донеччини відключили від мережі Держказначейства

Фото: ДТ

Фото: ДТ

З 4 березня понад 50 населених пунктів Донеччини відключені від мережі Державної казначейської служби України, але глава області просить відновити фінансування бюджетної сфери на цих територіях.

Про це повідомили в прес-службі Донецької облдержадміністрації.

В ОДА зазначили, що в лютому Кабінет Міністрів прийняв рішення про розширення переліку населених пунктів, де влада не здійснює або не в повному обсязі здійснює свої повноваження. За словами губернатора Олександра Кіхтенка, «це призвело до того, що з сьогоднішнього дня в українських Авдіївці, Дзержинську, Світлодарську та інших містах і селах повністю припинилося бюджетне фінансування, тобто контрольовані нами населені пункти фактично залишилися без засобів до існування».

Голова облдержадміністрації направив прем’єр-міністру листа з проханням невідкладно виключити з переліку населених пунктів, яких більше 50, з тим, щоб відновити там фінансування бюджетної сфери, виплату зарплат, пенсій і соціальної допомоги.

Крім цього, Донецька облдержадміністрація просить Кабмін нормативно врегулювати питання обліку переселенців з населених пунктів, де діє українська влада, але поруч йдуть бойові дії і існує небезпека для життя.