На Чернігівщині викрили факт незаконної закупівлі вугілля для шкіл за державні кошти

Фото gazeta.lviv.ua

Фото gazeta.lviv.ua

Прокуратура Чернігівської області звернулася до суду з позовом про визнання недійсним рішення комітету з конкурсних торгів та укладеного на підставі цього рішення договору про закупівлю вугілля за державні кошти.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Чернігівської області.

Так, прокуратура виявила порушення вимог законодавства при проведенні конкурсних торгів про закупівлю відділом освіти Ніжинської райдержадміністрації за державні кошти 889 тонн вугілля на суму майже 1,8 млн грн.

Встановлено, що до процедури закупівлі були допущені п’ять приватних підприємств. Пропозиція одного з них не оцінювалась у зв’язку з виявленням подання фіктивних документів. З решти учасників торгів два не мали чинних технічних умов на своє вугілля, а між двома іншими наявні ознаки змови.

За таких обставин прийняття комітетом з конкурсних торгів рішення про закупівлю за державні кошти вугілля кам’яного в одного з учасників та укладення відповідного договору між ним та відділом освіти Ніжинської РДА є порушенням вимог законодавства.

Факт підроблення документів посадовими особами одного з підприємств-учасників торгів наразі розслідується в рамках кримінального провадження за ч. 1 ст. 358 Кримінального кодексу України (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів).