Кіхтенко заявив, що чиновники, які не виконали плану мобілізації, підуть на фронт

Фото з сайту ОДА

Фото з сайту ОДА

Глава Донецької ОДА Олександр Кіхтенко попередив керівників міст і районів, що відправить їх на фронт за невиконання планів з мобілізації.

Про це він сказав під час обговорення ходу призову на військову службу в регіоні, повідомляє  прес-служба Донецької ОДА.

«Незважаючи на те, що наші військкомати укомплектовані лише на 10%, вони вже виконали 44% плану і призвали 347 осіб. Це приблизно такий же показник, як у Харківській, Херсонській та Одеській областях», – розповів глава регіону.

Він зазначив, що цей показник міг бути кращим, якби місцеві органи влади активно допомагали військовим в проведенні мобілізації.

Кіхтенко попередив керівників міст і районів, що відправить їх на фронт, якщо на підконтрольній їм території не буде виконано мобілізаційний план – як по людях, так і по техніці», – йдеться в повідомленні.

Говорячи про планове вилучення військовими з місцевих підприємств технічних засобів, губернатор підкреслив, що військкомати будуть встановлювати розумні ліміти і не забиратимуть ті машини, без яких підприємства не зможуть працювати.