Допитали мера Запоріжжя

сінУ середу, 4 березня, мер Запоріжжя Олександр Сін пройшов перший допит у слідчому відділі прокуратури.

Як повідомляє «Громадське. Запоріжжя», міський голова прибув до прокуратури раніше призначених 10:00, мабуть, щоб уникнути уваги журналістів.

Однак представникам ЗМІ вдалося поспілкуватися з Сином після допиту. Він розповів їм, що отримав адміністративний протокол за нецензурний вислів під час сесії міськради в грудні 2014 року в ході конфлікту з нардепом Олегом Ляшком.

Крім того, мер повідомив, що його чекають ще три допиту, один з яких стосується справи про відправку потягів з "тітушками" до Києва.

Також Сін заявив, що вважає відбувається провокацією, за якою стоїть секретар міської ради Роман Таран і люди чином "вище".

Тим часом Запорізька прокуратура подала клопотання слідчому судді про обрання запобіжного заходу Сіну у вигляді грошової застави у розмірі 24 тисяч гривень. На думку відомства, ці гроші необхідні для забезпечення подальшої участі мера в досудовому слідстві.

Нагадаємо, раніше прокуратура Запорізької області заявила про те, що не може вручити міському голові Запоріжжя сповіщенні про підозру, оскільки подібні документи вручаються особисто, а мер уникає зустрічі з представниками прокуратури, і вже кілька тижнів перебуває поза містом.

Сам Сін заявляв, що він знаходиться в зоні АТО.

25 лютого слідчі прокуратури вручили меру Запоріжжя Олександру Сіну сповіщення про підозру, зупинивши його автомобіль на трасі Запоріжжя-Дніпропетровськ.