У ДАІ Києва проводять обшук

прокурорская проверкаСлідчі столичної прокуратури спільно з працівниками міліції проводять обшук у приміщенні Головного управлення ДАІ у Києві

Про це 3 березня повідомляє сайт столичної прокуратури.

Вказано, що слідчі дії здійснюються в рамках кримінального провадження щодо керівників та співробітників столичної Державтоінспекції за фактами безпідставного притягнення до адміністративної відповідальності активістів громадського руху "Автомайдан" та інших учасників мирних акцій протесту.

"Наразі слідчі вилучають комп’ютери , на яких складалися рапорти щодо активістів. Також ми шукаємо документи, які б засвідчували, що керівництво ДАІ змушувало підлеглих вчиняти незаконні дії, а саме складати підроблені протоколи відносно учасників протестних акцій", - зазначив начальник слідчого відділу прокуратури Києва Віталій Бровко.

У прокуратурі також нагадали, що нещодавно слідчий відділ прокуратури Києва уже направив до суду 15 обвинувальних актів відносно працівників столичної ДАІ, які протиправно притягували до адміністративної відповідальності водіїв-учасників "Автомайдану".

Правоохоронцям інкримінують вчинення злочинів, передбачених ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) та ст. 340 (незаконне перешкоджання організації або проведенню зборів, мітингів, походів і демонстрацій) Кримінального кодексу України.