На Сумщині викрито корупційну схему

Корупція 300Прокуратура Сумської області в лютому 2015 року розпочала кримінальне провадження за фактом вимагання неправомірної вигоди співробітниками постів екологічного контролю Держекоінспекції в Сумській області (ч. 3 ст. 368 КК України).

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Сумської області.

Під час досудового розслідування прокуратурою області та прокуратурою м. Суми спільно з працівниками сектора Державної служби боротьби з економічною злочинністю Сумського МВ УМВС України в Сумській області 2 березня 2015 року «на гарячому» затримано начальника поста екологічного контролю «Катеринівка», який вимагав та отримав неправомірну вигоду в розмірі 2700 грн від свого підлеглого за залишення на займаній посаді.

Після затримання він повідомив, що кожного місяця зазначені кошти від нього та його підлеглих вимагав державний інспектор поста екологічного контролю «Бачівськ» для передачі керівництву Держекоінспекії в Сумській області.

Того ж дня вказаного інспектора затримано під час отримання від начальника поста екологічного контролю «Катеринівка» хабара в розмірі 2700 грн.