ГПУ готувалася на цьому тижні просити Раду зняти недоторканність з Мельничука

мельниГенеральна прокуратура України на цьому тижні готувалася просити Верховну Раду зняти депутатську недоторканність з народного депутата, колишнього члена фракції Радикальної партії і екс-командира батальйону "Айдар" Сергія Мельничука, який 3 березня увійшов до депутатської групи "Воля народу".

Про це у Facebook повідомив народний депутат з фракції БПП Мустафа Наєм.

"За моєю інформацією, на цьому тижні Генеральна прокуратура готувалася пред'явити пану Мельничуку звинувачення у кримінальному злочині і повинна була передати до парламенту подання про зняття з нього пана депутатської недоторканності", - повідомив Наєм.

За його словами, ця інформація ретельно приховувалася, оскільки слідство побоювалося, що колишній командир "Айдара" може сховатися або залучити на свій захист колишніх соратників по батальйону. Про підготовку такого уявлення було відомо також керівництву Верховної Ради.

"Очевидно, що колишній комбат потрібен був, щоб не розпалася парламентська група "Воля народу", в якої не вистачало якраз одного депутата. І якщо після цього переходу Генпрокуратура не подасть подання про зняття з Мельничука недоторканності, це кине тінь на всю слідчу групу ГПУ, яка займалася справою і особисто Генерального прокурора Віктора Шокіна. Для з'ясування всіх обставин подав Генпрокурору відповідний запит", - додав Наєм.

Нагадаємо, 3 березня в Раді побилися нардепи з Радикальної партії з колишнім однопартійцем Мельничуком.