На Хмельниччині судитимуть архітектора та підприємця за одержання 3000 дол США хабара

Фото inpress.ua

Фото inpress.ua

Прокуратура Хмельницької області закінчила досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно головного державного інспектора одного із секторів Державної архітектурно-будівельної інспекції та його пособниці - приватного підприємця щодо вимагання та одержання неправомірної вигоди. 

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.

Встановлено, що посадовець ДАБІ, за попередньою змовою із приватним підприємцем, пообіцяв місцевому громадянину погодити декларацію про початок виконання робіт із будівництва автостоянки.

За це вони вимагали 3000 дол США, які представник громадянина передав пособниці держінспектора. При цьому вона запевнила, що всі кошти призначені безпосередньо для посадовця ДАБІ. Насправді пособниця передала державному інспектору 2000 дол США з отриманої суми, а решту залишила собі.

Обвинувальний акт у вказаному кримінальному провадженні спрямовано до суду. Зазначеним особам інкримінується вчинення кримінальних правопорушень за ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди за попередньою змовою групою осіб, поєднане з вимаганням) та за ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368 (сприяння в одержанні неправомірної вигоди), ч. 1 ст. 190 (шахрайство) КК України. Обвинуваченим обрано запобіжні заходи – застава та домашній арешт відповідно.