У Житомирі громада контролюватиме сервіс у маршрутках через СМС

inlegal.com.ua

inlegal.com.ua

Приблизно півроку тому в Житомирі загострилися пристрасті навколо рішення про підвищення вартості проїзду в міському громадському транспорті. Влада та перевізники зіткнулися зі спротивом громадськості. Щоб рішення про подорожчання проїзду було прийняте, перевізники були ладні майже на все.

Компромісом стало підписання Меморандуму, яким влада та перевізники публічно взяли на себе зобов'язання покращити сервіс та умови обслуговування пасажирів. Оголошення про підвищення тарифу з'явились у маршрутках в перший же день року, а от виконання взятих зобов'язань і досі лишається на папері.

Квитки, які змінилися із двотижневим запізненням, і досі не видають кожному пасажиру, водії у вечірній час, як і раніше, з’їжджають з маршрутів, палять у салоні, голосно слухають музику і хамлять...

Не виконує вимог трьохстороннього меморандуму і влада. Контроль та притягнення до відповідальності перевізників за невиконання умов договору не здійснюється. Оголошення з телефоном гарячої лінії досі не розвісили у всіх маршрутках, а ті, що зазначені у них, не відповідають.

Враховуючи все це, ми вирішили запровадити паралельну систему контролю - відкрили альтернативну “гарячу лінію”. У разі виявлення вами порушень під час проїзду у маршрутці пишіть СМС на номер 0(66) 596-31-71 з наступним текстом: № порушення, № маршруту, державний № авто та час порушення. Увага: дзвінки не приймаються, вартість СМС згідно з тарифами вашого оператора.

garacha linia

Написати письмову скаргу та легко передати на розгляд уповноважених органів можна, зі свого особистого комп'ютера за допомогою он-лайн ресурсу  povidom.zt.ua. Усі повідомлення будуть передані до управління транспорту та зв’язку Житомирської міської ради.

Для більш ефективного впровадження даної системи було написано офіційне звернення до заступника міського голови з проханям сприяти в реалізації проекту, зокрема, розмістити дані оголошення у всіх маршрутках міста.

garacha linia Zvernennya

 

Дмитро Ткачук, для "Ні корупції!"