У Львові невідомі підірвали авто директора «ІА Корупція Інфо»

Фото: korupciya.com

Фото: korupciya.com

Сьогодні близько 15 год. біля офісу інформаційного агентства «ІА Корупція Інфо» на просп. Чорновола, 57, у Львові невідомі особи підірвали автомобіль, який належить директору інформаційного агенства Дмитрові Розумовському.

Як повідомляє ZIK, у редакції цей інцидент пов’язують з журналістською діяльністю інформагентства та безпосередньо його керівника.

 «Цей інцидент пов’язуємо з журналістською діяльністю директора Інформаційного агентства «Корупція Інфо» Дмитра Розумовського, зокрема, з останнім його журналістським розслідуванням, яке оприлюднене на сайті», – повідомила співробітниця редакції.

За її словами, невідомі особи кинули пакет з вибухівкою в автомобіль «Сітроен С4». Очевидці бачили, як двоє невідомих відбігали від машини.

За словами співрозмовниці IA ZIK, керівник інформаційного агентства «ІА Корупція Інфо» написав заяву в міліцію, на місці події працюють правоохоронці.

Як повідомили IA ZIK у ВЗГ міліції Львівщини, до Шевченківського райвідділу міліції 27 лютого близько 15.00 дня надійшло повідомлення про те, що на пр. Чорновола, 57 горить автомобіль.

На місці події працює слідчо-оперативна група. Експерти встановлюють причину загорання автомобіля «Сітроен». З’ясовуються усі обставини події.

Вирішується питання про відкриття кримінального провадження. Посраждалих немає.