Карл Волох: Щонайменше тисяча людей пішли з посад через побоювання люстрації

карлЩонайменше тисяча людей загалом пішли з посад через побоювання люстрації.

Про це на прес-конференції повідомив член Громадської ради з питань люстрації Карл Волох, повідомляє «Громадський люстрацйний комітет».

В свою чергу керівник інформаційного відділу Громадського люстраційного комітету Олександра Дрік наголосила на тому, що наразі саме громадськість є основним рушієм люстрації в країні.
«Ми переходимо до більш серйозних дій, зокрема, стосовно заступників Міністра внутрішніх справ Паскала і Сакала подані позови, оскільки вони незаконно перебувають на своїх посадах», – наголосила вона.

Відповідаючи на питання стосовно топ-посадовців, які були звільнені завдяки громадському тиску, Дрік зауважила, що пішли зі своїх посад Генпрокурор Віталій Ярема, його заступники Олег Бачун та [Анатолій Даниленко, прокурор Донецької області Микола Франтовський, заступник Міністра регіонального розвитку Дмитро Ісаєнко.

Карл Волох також підкреслив, що саботаж люстрації ми спостерігаємо в Адміністрації Президента, Генпрокуратурі, МВС, ДФС та інших міністерствах, хоча інформації там набагато менше.