СБУ закликає не співпрацювати зі ЗМІ Росії, що ширять антиукраїнську пропаганду

lubkivskyj_markijan_70093Радник голови Служби безпеки України Маркіян Лубківський закликає українських громадян не співпрацювати з російськими ЗМІ, які займаються антиукраїнською пропагандою.

Про це повідомляє прес-цент СБУ.

Він наголошує, що вчорашнє затримання в Києві журналістів російських каналів НТВ і ОРТ виявило ще одну проблему, з якою Служба безпеки стикається вже не вперше.

Разом із російськими журналістами Андрієм Григор’євим (1975 р.н., громадянин РФ, уродженець м. Санкт-Петербург, РФ) та Оленою Макаровою (1989 р.н., громадянка РФ, уродженка м. Саратова, РФ), які примусово залишили територію України, було затримано громадянина України.

Цей колишній оператор двох відомих українських каналів робив те, що добре вміє – здійснював зйомку, керуючись командами і установками російських роботодавців, йдеться у повідомленні.

«Вже потім він буде розповідати, що не знав, на кого працює. Хоча зізнався, що за гроші», – наголосив радник голови СБУ.

Лубківський від імені Служби безпеки України попереджає про кримінальну відповідальність усіх, хто допомагає агресору, зокрема у здійсненні підривної інформаційної діяльності проти України.