Прокуратура проводить обшук у скандальному райсуді

судПрокуратура міста Києва проводить обшук у Печерському райсуді.

Про це повідомила керівник прес-служби столичної прокуратури Олена Яхно, на своїй сторінці у Фейсбук, повідомляє «Українська правда».

"Прокуратура міста Києва таки взялася за "печерське правосуддя", - написала вона.

"Поспішаю повідомити, що прямо зараз у Печерському суді наші слідчі проводять обшук, який проходить у рамках кримінальних проваджень щодо одіозних суддів Оксани Царевич і Віктора Кицюка за фактом винесення ними свідомо неправосудних розв'язків", - повідомила Яхно.

Раніше повідомлялося, що судді Царевич два дні тому було повторно оголошено про підозру у зв'язку з перекваліфікацією справи.

Яхно раніше уточняла, що справу було перекваліфіковано, оскільки з'ясувалося, що "в Царевич були особисті інтереси". Речник київської прокуратури не уточнила, про що саме йдеться, пояснивши, що "це таємниця слідства".

Як відомо, Царевич була серед тих суддів, які забирали в учасників Автомайдану права за сфальсифікованими рапортами і протоколами даішників.

Крім того, Царевич ухвалювала рішення щодо ув’язнення Юрія Луценка.

У середу вона також звільнила з під варти на підставі лінгвістичної експертизи під заставу Олександра Єфремова , якого звинувачують у розпалюванні міжнаціональної ворожнечі.

На допити також ходять інші судді Печерського райсуду – Сергій Вовк та Віктор Кицюк.