На Волині секретаря сільради оштрафували на 250 грн за те, що проголосував за землю для сина

Дерибан земліПосадовець не доповів ні в усній, ні в письмовій формі присутнім на засіданні депутатам Піддубцівської сільської ради про наявність у нього конфлікту інтересів, а відтак проголосував про виділення сину земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку.

Повідомляє СЗГ УМВС України у Волинській області з посиланням на матеріали УБОЗ.

Співробітники управління боротьби з організованою злочинністю УМВС України у Волинській області склали протокол про вчинення адміністративного корупційного правопорушення відносно секретаря Піддубцівської сільської ради.

Чиновник, будучи посадовою особою органу місцевого самоврядування та відповідно до Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» – суб’єктом відповідальності за порушення антикорупційного законодавства, не доповів (ні в усній, ні в письмовій формі) присутнім на засіданні депутатам Піддубцівської сільської ради про наявність у нього конфлікту інтересів під час проведення сесії сільської ради, в ході якої розглянуто питання щодо надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, житлових будівель і споруд волинянам, а відтак проголосував за затвердження проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, житлових будівель і споруд своєму синові.

Таким чином посадовець вчинив корупційне правопорушення, відповідальність за яке передбачена ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Луцьким міськрайонним судом секретаря сільради притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу – 250 гривень.