За корупційні злочини у Харкові судитимуть двох підполковників міліції

Міліція 300 гратиПрокуратура Харківської області затвердила та направила  до суду обвинувальні акти стосовно двох підполковників міліції, що обвинувачуються в корупційних злочинах.

Як повідомив начальник відділу  прокуратури області Володимир Кретов, обидва міліціонера займали досить високе службове становище.

Так, у першому випадку співробітниками прокуратури та СБУ був затриманий перший заступник начальника одного з райвідділів області.
Правоохоронець отримав 1,5 тис. доларів за те, що «закриє очі» на нелегальний бізнес громадянина.

Міліціонера судитимуть за ч. 3 ст. 368 КК України (отримання неправомірної вигоди). Розглядати кримінальне провадження буде Чугуївський міський суд.

Крім того, до Балаклійського районного суду направлено обвинувальний акт стосовно начальника сектору карного розшуку іншого райвідділу області. Наприкінці січня він був затриманий працівниками прокуратури та служби безпеки.

Міліціонер отримав 22 тис. грн. від громадянина, який обвинувачується у крадіжці з проникненням. Правоохоронець пообіцяв, що за ці гроші він вплине на суддю і правопорушник отримає умовний термін.

Правоохоронець обвинувачується за ч. 2 ст. 369-2 КК України - зловживання впливом.