У Рівному лікар-хабарник за «відмазку» від служби в армії вимагав 3000 грн

Фото Zaxid.net

Фото Zaxid.net

24 лютого 2015 року у Рівному повідомили про підозру заступнику головного лікаря одного із закладів охорони здоров’я у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 368 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди). 

Про це зазначив заступник прокурора Рівненської області Андрій Боровик.

«Встановили, що посадовець одержав від громадянина 3 тисячі гривень за складання документації, необхідної для встановлення непридатності призовника до строкової військової служби. Факт злочинної діяльності задокументували та припинили у січні 2015 року працівниками прокуратури спільно із співробітниками УМВС України в Рівненській області», - розповів прокурор.

Наразі досудове розслідування у кримінальному провадженні триває. Слідчим за погодженням з прокуратурою області внесено до суду клопотання про відсторонення лікаря від посади.

За вчинення вказаного кримінального правопорушення передбачена відповідальність у виді штрафу від 1000 до 1500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк від 3 до 6 місяців, або позбавлення волі на строк від 2 до 4 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та зі спеціальною конфіскацією.