У Кременчуці депутати відібрали 200 земельних ділянок в учасників АТО

Євген Холод, на чию користь забрали землю в учасників АТО

Євген Холод, на чию користь забрали землю в учасників АТО

Представники Кременчуцької міської організації партії «Батьківщина» у міськраді ініціювали таємний земельний дерибан. Питання вносили позачерговим, - повідомляє Програма Плюс

Депутати Кременчуцької міської ради відібрали у вівторок в учасників АТО та учасників бойових дій 200 земельних ділянок, які обранці кременчужан мали б передати військовим для індивідуального будівництва, згідно з законодавством.
Дерибан землі на останній сесії міської ради пройшов непоміченим. Однак вже за годину після прийняття рішення депутати міськради зателефонували до громадських активістів кременчуцького «Майдану», аби повідомити їм, що 200 земельних ділянок, які планувалося передати учасникам антитерористичної операції – захисникам України, відібрала у тих депутатська фракція партії «Батьківщина» для керівника фракції Євгена Холода та його підприємства «Торгова гільдія».
Кременчук
«Як ви всі бачили, земельні питання - додаткові - голосувалися пакетом. Номери питань, за які голосували, оприлюднював представник «Батьківщини», керівник апарату міського голови Олександр Головач.
Так от, у рішенні № 29 сьогоднішньої сесії Кременчуцької міської ради, пункт №31 ( додаткове рішення), йшлося про передачу земельної ділянки розміром у 2 гектари (вул.Котлова) для створення «етнопарку» підприємству «Кременчуцька торгова гільдія», власником якого є голова депутатської фракції партії «Батьківщина» в міськраді Євген Холод.
Холод Торгова гильдия
Однак минулої п’ятниці на засіданні комісії міськради з питань екології та земельних ресурсів це питання про земельну ділянку розміром у два гектари було знято.
Територію планувалося передати учасникам АТО.
24 лютого за рішенням сесії, яке прийнято 34-а голосами (бо депутати не розібралися, за що голосують додатково), захисники України від тероризму нічого не отримають», - такий коментар одного з обранців кременчужан, який і повідомив громадським активістам про черговий депутатський земельний дерибан.
«Жахливий випадок. Цю територію було спеціально знято з розгляду депутатської комісії через необхідність забезпечити земельними ділянками учасників антитерористичної операції. Те, що сьогодні трапилося – махлювання, підміна рішень, таємний дерибан землі. Переконана, що це питання: як вчинили депутати міськради у Кременчуці з проблемами учасників АТО - ми піднімемо не один раз й не десять. Але відібрану ділянку депутати міськради мають повернути людям», - так прокоментувала ситуацію представник кременчуцького г/о «Майдан» Анна Павленко.