Чиновниця та депутатка з Запоріжжя, яку постійно підозрюють в корупції, фігурує у справі про гроші для обдарованих дітей

Раїса Чухрай

Раїса Чухрай

Прокурора Запорізької області повідомила про підозру у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм становищем, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, депутату міськради - директору одного з департаментів Запорізької міської ради. 

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Запорізької області.

За інформацією прес-служби, керівник департаменту в період з жовтня 2012 року по березень 2014 року за попередньою змовою з директором одного з навчальних закладів м. Запоріжжя заволоділа бюджетними грошовими коштами на загальну суму понад 16,5 тис грн - отримувала в закладі заробітну плату за виконання робіт, не пов’язаних з викладацькою діяльністю.

Гроші фігурант отримувала за рахунок коштів, які були виділені додатково для фінансування роботи з обдарованими дітьми.

Від  «Ні корупції!». Керівником департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міськради, депутатом міськради, головою постійної депутатської комісії з гуманітарних питань є Раїса Чухрай.

У січні на сесії міськради її звинувачували у порушення законодавства у сфері держзакупівель продуктів харчування. На неї скаржилися підприємці, які забезпечують продуктами навчальні заклади міста. Раніше повідомлялося, що чиновниця була спіймана на хабарі.