За коштовні харчі для дитсадків Іллічівська порушено карну справу

«Центр протидії корупції» оскаржив тендери на постачання продуктів загальною сумою 13,22 млн грн. у Іллічівську Одеської області.

Про це повідомляється на сайті громадської організації «Укр.ав».

Юристи ЦПК і народний депутат Сергій Лещенко оскаржили цю закупівлю прокурору Одеської області Призу А.А., який 28 січня вніс відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами Іллічівської міської ради за ознаками злочину передбаченого ч.1 ст. 364 КК України. Санкція статті передбачає позбавлення волі до 3 років.

Також закупівлю оскаржили  голові Державної фінансової інспекції України Гордієнку М.Г., який доручив Держфінінспекції в Одеській області провести аналіз документів.

Нагадаємо, відділ освіти Іллічівської міськради Одеської області 30 грудня уклав угоди на постачання продуктів для дитсадків міста на суму 13,22 млн грн. Тендерні ціни по окремим продуктам значно перевищують ринкові. Так, ціна на філе куряче складає майже 65 грн/кг. У відкритих джерелах була інформація про оптові ціни на філе куряче на рівні 44 – 47,8 грн/кг. Яловичину придбають по 84,30 грн/кг.

За даними моніторингу Мінекономрозвитку, 30 грудня ціна на яловичину по Україні складала 70,91 грн/кг.